بیوگرافی

 

نام و نام خانوادگی: محمد نورمحمدیان منظر

شهر: همدان

متولد:1373

مدرک: کارشناسی ارشد معماری

وضعیت تاهل: مجرد

شغل:

  • کارشناس بازدید شهرداری منطقه دو همدان
  • مدرس نرم افزارهای تخصصی معماری و گرافیکی

 

 

اطلاعات بیشتر از مهندس نورمحمدیان

 

مهندس نورمحمدیان سال 92 وارد دانشگاه آزاد همدان میشود و در سال 98 با مدرک کارشناسی ارشد معماری فارغ التحصیل میشود.

از سال 92 شروع به درس خواندن و از سال 93 مشغول به تدریس دروس دانشگاهی  و نرم افزارهای معماری و گرافیکی در دانشگاه ها و آموزشگاه های همدان تا به امروز میشود .

حالا به خاطر اینکه درگیر انجام پروژهای اجرائی میباشد دیگه مثل قبل زیاد کلاس های حضوری برگزار نمیکنند.

بخاطر همین اومد بسته های آموزشی رو جداگانه تدریس و ضبط کرد حالا هر آنچه میخواد سر کلاس حضوری توضیح بده کامل تر و بهتر در بسته آموزشی گفته است دیگه هر کس میخواد نرم افزاری رو یاد بگیره نیاز نیست وقت بزاره بره سرکلاس هزینه های تاکسی و اضافه و …. خرج کنه راحت در منزل آموزش ها رو تماشا میکنه و هرجا سوالی داشت ازش میپرسه و مهندس نورمحمدی در اسرع وقت پاسخگو خواهد بود.

مهندس نورمحمدیان علاوه بر بسته های آموزشی گروه تلگرامی رو راه اندازی میکند و آموزش های رایگان و مقدماتی رو میفرسته گروه برای افرادی که قادر نیستن بسته های آموزش تخصصی رو خرید کنن حداقل بتونن آموزش های مقدماتی رو تماشا کنن.

و از طرفی هم مهندس نورمحمدیان با توجه به اینکه در شهرداری منطقه دو همدان مشغول به کار(کارشناس بازدید) میباشد ضوابط های مهم که نیاز هست هر مهندسی بداند در بسته های آموزشی گفته است.

مهندس نورمحمدیان تا به حال بیش از 500 دانشجو داشته است اعم از هنرجو ، دانشجو، مهندس و… از همشون نحوه تدریس و اطلاعات عمومی و… رو ارزیابی کردیم عالی بوده و همه راضی بودن یک نفر نبوده که ناراضی باشه.

مهندس نورمحمدیان از نظر شخصیتی خوشتیپ ، با اخلاق ، آرام و دلسوز ، باکلاس و با تجربه میباشد .

 

شماره تماس مهندس نورمحمدیان: 09379059608


Facebook


Twitter


Youtube

با ما حرفه ای شوید